Ostatnie dni promocji kredytów dla Firm!

2018-11-05 09:47:29

MP-bez-prowizji-2018-960x220

Nie przegap okazji! Promocja tylko do 16 listopada!

Ciesz się gotówką nawet w 1 dzień - poznaj nową ofertę kredytów dla Firm!

Teraz prowizja nawet 0zł - zapytaj o promocję naszego pracownika

Prowadząc firmę zapewne nie raz przekonałeś się czym jest płynność finansowa i stały dostęp do gotówki. My To wiemy, dlatego Bank Spółdzielczy w Oławie przygotował specjalną propozycję szybkich kredytów dla firm! Nasz nowy produkt pozwoli wykorzystać wszystkie szanse na rozwój firmy.

Szybki kredyt - rozwiń swój biznes!

Kredyty oparte są na maksymalnie uproszczonej procedurze, aby kredyt był dostępny na Państwa rachunku, nawet do 100 tys zł bez zabezpieczenia. To prawdziwa rewolucja dla firm!

Twoje korzyści:
• nawet 100 tys zł bez zabezpieczenia
• szybka decyzja kredytowa
• minimum formalności
• wygoda i elastyczność
• możliwość otrzymania kredytu bez prowizji

Czekasz na decyzję kredytowa tygodniami? Weź kredyt w Banku Przyjaznym Biznesowi i ciesz się pieniędzmi na rozwój firmy nawet w 1 dzień! Nasze szybkie kredyty to nawet 100 tys. zł na dowolny cel!

Nasza nowa oferta kredytów dla firm  to produkty stworzone z myślą o małych oraz niedawno powstałych Firmach. Dzięki niemu nowe przedsiębiorstwa mogą uzyskać finansowanie na realizację planów. Nie martw się o wymagane dokumenty – nasz kredyt to maksymalnie uproszczona procedura.

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w naszych placówkach.

 

Nowa oferta kredytów dotyczy limitu w rachunku firmowym, pożyczki firmowej, kredytu płatniczego i karty kredytowej dla firm. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu cywilnego. Warunki oferty produktu, w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji dostępne są w oddziałach Banku Spółdzielczego w Oławie. Bank podejmuje decyzję o przyznaniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny ryzyka kredytowego, uwzględniając zdolność kredytową do obsługi zobowiązania.

Promocja "Prowizja 0zł" obowiązuje od 17 września do 16 listopada 2018 i dotyczy nowych Klientów Banku, lub obecnych Klientów, którzy nie posiadali kredytu w okresie ostatnich 12 m-cy. Szczegóły u pracowników Banku.

Pliki do pobrania

Nazwa pliku Pobierz
Wniosek-Szybki kredyt dla Firmy POBIERZ
Wróć do listy

Zapisz się do newslettera