Załóż konto Aktywne i odbierz nawet 100zł!

Załóż konto Aktywne i odbierz nawet 100zł!

2019-02-13 10:09:02

baner konto210

Załóż darmowe konto Aktywne, korzystaj z niego aktywnie i odbierz gotówkę!

Od naszego konta możesz wymagać więcej.

Dzięki aktywnemu korzystaniu zyskasz bez żadnych dodatkowych opłat:

 • prowadzenie konta - 0zł
 • przelewy internetowe Elixir - 0zł
 • pakiet internetowych przelewów ekspresowych - 0zł
 • internetowe zlecenia stałe - 0zł
 • wydanie karty debetowej - 0zł
 • wypłaty z ponad 4 tys. bankomatów - 0zł
 • bankowość elektroniczna - 0zł
 • bankowość mobilna - 0 zł

Doatkowo w ramach promocji "Konto z bonusem" możesz otrzymać gotówkę, łącznie nawet 100zł:

- 50 zł za założenie i aktywne korzystanie z konta

- 20 zł za założenie karty mobilnej VISA i korzystanie z niej

- 30 zł za zaciągniecie kredytu w koncie na minimum 5 tys zł

Szczegóły u naszych pracowników i w Regulaminie promocji.

 

Nasze "Konto Aktywne" łączy zalety obsługi rachunku bankowego przez Internet z tradycyjną obsługą w oddziale, dzięki czemu dajemy Ci swobodę decyzji dotyczących jego użytkowania.

Konto Osobiste w Banku Spółdzielczym w Oławie to same korzyści, w tym:
 •    Sieć ponad 4000 bankomatów umożliwiających wypłatę gotówki bez prowizji
 •    Kredyt odnawialny w Koncie Osobistym
 •    Bezpłatne Konto dla młodych dla Twojego dziecka
 •    SMS Banking, czyli saldo rachunku w Twoim telefonie komórkowym
 •    Stałe Zlecenia dzięki którym nie musisz pamiętać o swoich rachunkach
 •    Przelewy ekspresowe realizowane z Konta
 •    Wygodna obsługa kart płatniczych, w tym zbliżeniowych
 •    Preferencyjne warunki otrzymywania kredytów gotówkowych
 •    Konto Oszczędnościowe MIX zapewniające komfortowe oszczędzanie

System Bankowości Internetowej

Posiadacze Konta Osobistego w Banku Spółdzielczym w Oławie otrzymują bezpłatny dostęp do rachunku dzięki Systemowi Bankowości Internetowej. System umożliwia dostęp do rachunku przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. W ramach Systemu Klient uzyskuje możliwość bieżącego sprawdzania salda rachunku, historii transakcji oraz definiowania i wykonywania przelewów.

Karty płatnicze

Zakładając Konto Osobiste w Banku Spółdzielczym w Oławie można otrzymać kartę płatniczą VISA lub MasterCard, która umożliwia dokonywanie zakupów towarów i usług bez żadnych prowizji w milionach punktów handlowo-usługowych na całym świecie. Karty umożliwiają również wypłatę gotówki bez prowizji w sieci ponad 4000 bankomatów w całym kraju (bankomaty należące do Banku Spółdzielczego w Oławie, Zrzeszeń BPS SA, SGB).

Kredyt Odnawialny w Koncie Osobistym - TERAZ PROMOCJA

Klient posiadający Konto Osobiste w Banku Spółdzielczym w Oławie może otrzymać Kredyt Odnawialny w Koncie Osobistym (limit). Dzięki temu dajemy Ci do dyspozycji pieniądze, które możesz wykorzystać na dowolny cel, bez konieczności miesięcznych spłat.

Konto Oszczędnościowe Junior

Konto dla młodych to Rachunek Oszczędnościowo-Rozliczeniowy przeznaczony dla osób w wieku od 13 do 26 lat. To doskonały sposób na szybkie i łatwe kontrolowanie wydatków Twoich dzieci. Zakładając swoim pociechom Konto dla młodych możesz przelewać kieszonkowe z własnego Konta Osobistego bez żadnych opłat i prowizji. Założenie i prowadzenie Konta dla młodych jest darmowe, a Twoje dziecko bezpłatnie otrzyma nowoczesną kartę płatniczą, która umożliwia płatności bezgotówkowe w sklepach oraz bezprowizyjną wypłatę gotówki w sieci 4000 bankomatów w całej Polsce!

Stałe Zlecenia

Konto Osobiste pomaga w dokonywaniu rozliczeń finansowych. Już nie musisz pamiętać o rachunkach. Wystarczy zdefiniować Stałe Zlecenie zapłaty i to Bank będzie pamiętał o zapłaceniu Twoich rachunków.

Przelewy ekspresowe

Bank Spółdzielczy w Oławie umożliwia dokonywanie przelewów ekspresowych, dzięki którym środki moga zostac przekazane do innego banku nawet w 15 sekund!

Konto Oszczędnościowe MIX

Posiadając Konto Osobiste w Banku Spółdzielczym w Oławie możesz łatwo i wygodnie zarabiać lokując nadwyżkę środków na Koncie Oszczędnościowym MIX! MIX to wysokooprocentowany rachunek oszczędnościowy, na który można wpłacać i wypłacać dowolne kwoty pieniędzy w dowolnym momencie bez utraty odsetek!

 

 
W ramach rachunku „Pakiet Aktywny” posiadacz ma możliwość dokonania w bankowości elektronicznej bezpłatnie w miesiącu 3 przelewów ekspresowych Bluesach (standardowa opłata wynosi 5,00zł). Dzięki usłudze BlueCash środki mogą znaleźć się na rachunku odbiorcy nawet w 15 sekund. Opłata za przelewy Elixir oraz zlecenia stałe dokonywane w bankowości elektronicznej wynosi 0,00zł.  Wysłanie hasła SMS do autoryzacji przelewu na żądanie Klienta: pierwsze 5 haseł SMS  w danym miesiącu jest bezpłatne, kolejne płatne 0,25zł / szt. Opłata miesięczna za prowadzenie rachunku wynosi 0,00zł pod warunkiem dokonania w miesiącu kalendarzowym wpływu/ów na rachunek w wysokości nie mniejszej niż 1 500,00zł; w przeciwnym wypadku pobrana zostanie opłata w wysokości 9,99zł. Opłata za użytkowanie debetowej karty płatniczej wynosi 3,00zł miesięcznie. Posiadacz Konta ma możliwość darmowych wypłat z ponad 4 tys bankomatów Spółdzielczej Sieci Bankomatów. Stan na dzień 22.01.2019r. Szczegóły oferty dostępne w placówkach Banku. Klient ma możliwość wzięcia udziału w promocji "Konto z bonusem", szczegóły promocji w placówkach i na stronie internetowej Banku.

Pliki do pobrania

Nazwa pliku Pobierz
regulamin promocji Konto z bonusem POBIERZ
Wróć do listy

Zapisz się do newslettera