HIT SEZONU - szybki kredyt dla Firm

HIT SEZONU - szybki kredyt dla Firm

2019-04-03 09:41:10

_MP2019 960 210ok

Poznaj nasz HIT - nowe kredyty dla Firm z wypłatą gotówki w 1 dzień, nawet do 150 tys bez zabezpieczenia!

Teraz najtańsza oferta na rynku - zapytaj o szczegóły naszego pracownika

Prowadząc firmę zapewne nie raz przekonałeś się czym jest płynność finansowa i stały dostęp do gotówki. My To wiemy, dlatego Bank Spółdzielczy w Oławie przygotował specjalną propozycję szybkich kredytów dla firm! Nasz nowy produkt pozwoli wykorzystać wszystkie szanse na rozwój firmy.

Szybki kredyt - rozwiń swój biznes!

Kredyty oparte są na maksymalnie uproszczonej procedurze, aby kredyt był dostępny na Państwa rachunku, nawet do 100 tys zł bez zabezpieczenia. To prawdziwa rewolucja dla firm!

Twoje korzyści:
• nawet 150 tys zł bez zabezpieczenia
• szybka decyzja kredytowa
• minimum formalności
• wygoda i elastyczność

 

Złóż Wniosek on-line

Aby złożyć przez internet Wniosek o kredyt zaloguj się na swoje konto w bankowości elektronicznej. W menu z lewej strony znajdź zakładkę „Wnioski”, a następnie wybierz „WOW Kredyt dla firm”. Wypełnij prosty wniosek internetowy i czekaj na kontakt naszego pracownika, który przekaże wszelkie niezbędne informacje.

Czekasz na decyzję kredytowa tygodniami? Weź kredyt w Banku Przyjaznym Biznesowi i ciesz się pieniędzmi na rozwój firmy nawet w 1 dzień! Nasze szybkie kredyty to nawet 150 tys. zł na dowolny cel!

Nasza nowa oferta kredytów dla firm  to produkty stworzone z myślą o małych oraz niedawno powstałych Firmach. Dzięki niemu nowe przedsiębiorstwa mogą uzyskać finansowanie na realizację planów. Nie martw się o wymagane dokumenty – nasz kredyt to maksymalnie uproszczona procedura.

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w naszych placówkach.

 

Nowa oferta kredytów dotyczy limitu w rachunku firmowym, pożyczki firmowej, kredytu płatniczego i karty kredytowej dla firm. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu cywilnego. Warunki oferty produktu, w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji dostępne są w oddziałach Banku Spółdzielczego w Oławie. Bank podejmuje decyzję o przyznaniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny ryzyka kredytowego, uwzględniając zdolność kredytową do obsługi zobowiązania.
Wróć do listy

Zapisz się do newslettera