Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015

Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015

2015-12-16 13:48:23

Bank Spółdzielczy w Oławie zwyciężył w Konkursie Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015 w uznaniu dla konsekwencji, z jaką rozwija usługi bankowe skierowane do klientów biznesowych i wyjątkową jakość świadczonych im usług.

10 grudnia 2015 roku w Warszawie odbył się III Kongres Nowoczesnej Gospodarki, poświęcony rozwojowi firm i banków. W trakcie Kongresu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów Instytutu Nowoczesnego Biznesu. Bank Spółdzielczy w Oławie został zwycięzcą Konkursu Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015 w uznaniu dla konsekwencji, z jaką rozwija usługi bankowe skierowane do klientów biznesowych i wyjątkową jakość świadczonych im usług. Nagrodę odebrał Prezes Zarządu Banku Bartosz Sobiesiak.

„Bardzo dziękuję za otrzymaną nagrodę. Chciałbym w szczególności serdecznie podziękować naszym Klientom za okazane zaufanie! Tak wysokie oceny wystawione Bankowi są dla nas największą nagrodą. Bank nieustannie dostosowuje i rozwija usługi bankowe skierowane na realizację potrzeb klientów biznesowych, systematycznie budujemy i umacniamy bliskie relacje z przedsiębiorcami. Dużo uwagi poświęcamy zwłaszcza wzbogaceniu oferty dla niewielkich firm, które stanowią miejsca pracy dla wielu mieszkańców naszego regionu – powiedział Prezes Zarządu Banku Bartosz Sobiesiak.

Zwycięzcy Konkursu Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015, organizowanego przez Instytut Nowoczesnego Biznesu, wyłaniani są m.in. na podstawie ankiet nadsyłanych przez firmy, w których oceniają banki, oraz podają za co je cenią i co im najbardziej w banku doskwiera. Na podstawie ankiet liczona jest średnia ocen. Średnia ocen Banku Spółdzielczego w Oławie wynikająca z przesłanych do Konkursu Ankiet to 6 punktów na 6 możliwych do zdobycia!

W Kongresie Nowoczesnej Gospodarki wzięło udział 120 przedstawicieli środowiska banków, małych i średnich przedsiębiorstw oraz zaproszeni goście, parlamentarzyści i samorządowcy zajmujący się polską gospodarką. Dyplomy i statuetki wyróżnionym firmom i bankom wręczyli Zdzisław Sokal, doradca społeczny prezydenta RP Andrzeja Dudy i jego przedstawiciel w Komisji Nadzoru Finansowego, poseł Adam Abramowicz, członek Komisji do Spraw Unii Europejskiej, Janusz Rakowski, prezes Kongregacji Przemysłowo-Handlowej i Jerzy Krajewski, dyrektor Instytutu Nowoczesnego Biznesu.

------------------------------------

Bank Spółdzielczy w Oławie zapewnia kompleksową obsługę klientów biznesowych, zarówno w zakresie kredytów, jak i rachunków złotowych, walutowych, lokat i rozliczeń bankowych. W Banku Spółdzielczym w Oławie można też skorzystać z wyjątkowej oferty kredytów z gwarancjami de minimis BGK, oraz poręczeń Dolnośląskiego Funduszu Gospodarczego, w tym z Inicjatywy Jeremie. Oprócz szerokiej oferty produktów kredytowych wspierających rozwój przedsiębiorstw, Bank udostępnia także inne narzędzia, jak leasing, faktoring czy doradztwo unijne.

Galeria zdjęć

Wróć do listy

Zapisz się do newslettera