Zamów darmową kartę HCE i płać wygodnie telefonem!

2017-05-22 14:27:53

13m-hce-960-x-214a

Karta mobilna VISA HCE

Rzuć portfel w kąt i płać telefonem! Zamów już dziś kartę mobilną VISA HCE!

Uwaga PROMOCJA! Obecnie kartę otrzymaz bezpłatnie i nie zapłacisz za jej użytkowanie aż przez pół roku. Wypróbuj kartę HCE za darmo i przekanaj się o zaletach mobilnych płatności!

0zl

Nawet kiedy zapomnisz portfela, swoją kartę możesz mieć zzawsze przy sobie. Skorzystaj z technologii HCE i płać wygodnie i bezpiecznie telefonem.

Zamów kartę mobilną do rachunku, zainstaluj aplikację oraz kartę mobilną na swoim telefonie i zapomnij o zapominaniu portfela.

Dzięki nowej karcie mobilnej Twój telefon będzie od teraz wszystkim czego potrzebujesz.

Aby płacić telefonem wystarczy:

  • Posiadać telefon komórkowy z systemem Android (min. 4.4) i funkcją NFC
  • Zamówić w Banku kartę mobilną VISa HCE
  • Zainstalować na telefonie aplikację Portfel SGB (dostępna w sklepie Google Play)
  • Zbliżyć telefon do czytnika. Operacje powyżej 50 zł potwierdzasz kodem PIN

Uwaga! Obecnie karta wydawana jest bezpłatnie!

Aplikacja Portfel SGB

Do realizacji płatności HCE służy aplikacja Portfel SGB, którą można bezpłatnie pobrać z Google Play, sklepu z aplikacjami dla systemu Android. Po zainstalowaniu aplikacji Klient Banku dokonuje aktywacji i instalacji karty na swoim telefonie – wymaga to podania identyfikatora Klienta i kodu dostępu.

Aplikacja jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Umożliwia przeglądanie miesięcznej historii płatności, ustawienie karty domyślnej, a także pobieranie nowych kluczy kryptograficznych do potwierdzania transakcji bez dostępu do Internetu.

Jak płacić telefonem

Aby zapłacić wystarczy zbliżyć smartfon do terminala, tak samo jak w przypadku użycia karty zbliżeniowej. Od dotknięcia „Zapłać” na ekranie, Użytkownik ma 15 sekund na zbliżenie smartfona do terminala. Płatność może również odbywać się automatycznie. Wówczas aplikacja płatnicza działa w tle i nie wymaga każdorazowego uruchomienia.

Nowoczesna karta obilna VISA HCE przeznaczona jest dla osób fizycznych, wydawana do ROR na okres 4 lat. Kartę HCE możesz zamówić niezależnie od tego czy posiadasz już inną kartę debetową do rachunku

Opłata korzystanie z karty MasterCard NFC jest taka sama jak w przypadku klasycznych kart płatniczych. Dodatkowe informacje dostepne sa w oddziałach naszego Banku.

Zapraszamy do naszych placówek, gdzie Doradca pomoże przeprowadzić instalację karty w Twoim telefonie!

Pliki do pobrania

Nazwa pliku Pobierz
HCE-VISA-ulotka POBIERZ
Wróć do listy

Zapisz się do newslettera