System kolejkowy w Oddziale w Oławie

2017-09-08 08:04:48

Nowy system kolejkowy w Oddziale w Oławie

W celu poprawy obsługi i wygody Klientów w Oddziale w Oławie przy ul. Pałacowej 13 uruchomiliśmy system kolejkowy.

Obecnie Klient zainteresowany obsługą w Oddziale w Oławie podchodzi do urządzenia wydającego bilety ustawionego na wprost wejścia do placówki i poprzez dotknięcie na ekranie odpowiedniej opcji (A - osoby fizyczne lub B - Podmioty gospodarcze) otrzymuje papierowy bilet zawierający numer, datę pobrania i ilość klientów w kolejce. Następnie oczekuje na wyświetlenie jego nr biletu na głównych wyświetlaczach lub na wyświetlaczach stanowiskowych, po czym podchodzi do wskazanego stanowiska obsługi. Dodatkowo sygnalizowany jest sygnał dźwiękowy informujący o przywołaniu kolejnego Klienta.

 - Niezwykle cieszę się z wdrożenia systemu kolejkowego w Oddziale w Oławie. Dzięki temu obsługa Klientów będzie się odbywać w sposób bardziej uporządkowany i komfortowy. W połączeniu z profesjonalizmem naszych pracowników i indywidualnym podejściem do Klienta pozwoli to spełnić oczekiwania naszych Klientów. - powiedział Prezes Zarządu Bartosz Sobiesiak.

Schemat obsługi w Oddziale w Oławie:

1. Pobierz bilet w biletomacie

2. Czekaj na przywołanie Twojego numeru

3. Podejdź do wskazanego na wyświetlaczu stanowiska obsługi

 

system kolejkowy 2

 W Banku Spółdzielczym w Oławie najważniejsi są dla nas Klienci i ich potrzeby. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim jakość produktów i obsługi, stale udoskonalając naszą ofertę. Z myślą o wygodzie i komforcie naszych Klientów w oddziale, zmieniamy także nasze placówki i  wprowadzamy nowe rozwiązania. Zapraszamy do sprawdzenia jak działa nasz nowy system kolejkowy w Oddziale w Oławie.

Galeria zdjęć

Wróć do listy

Zapisz się do newslettera