Jesteśmy Bankiem Godnym Zaufania

2017-10-11 11:29:58

Bank Spółdzielczy w Oławie został uznany Mocnym Bankiem Godnym Zaufania.

Miło nam poinformować, że nasz Bank został laureatem XII edycji Konkursu Gepardy Biznes 2017 i  X edycji Konkursu Efektywny Bank 2017. Oznacza to, że został też uznany laureatem V edycji Programu Promocyjnego Mocny Bank Godny Zaufania 2017 organizowanego przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Instytut Europejskiego Biznesu przyznaje prestiżowe nagrody instytucjom i przedsiębiorstwom na podstawie oceny ich wyników finansowych. Wśród laureatów znalazł się również Bank Spółdzielczy w Oławie, który otrzymał tytuł „Geparda Biznesu 2017” przyznawany firmom dynamicznie rozwijającym się. Oławski Bank zwyciężył również w konkursie „Efektywny Bank 2017” w uznaniu za wysoką efektywność działania.

Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Instytut Europejskiego Biznesu, bank wyróżniony tego samego roku zarówno w konkursie Gepardy Biznesu jak i Efektywny Bank zasługuje też na miano „Mocny Bank Godna Zaufania 2017”, bo rozwija się i dynamicznie, i efektywnie.

WP_20170807_14_42_13_Pro_small

Nagrodę w imieniu Banku odebrał Prezes Zarządu Bartosz Sobiesiak.

- Niezwykle cieszymy się z przyznanych Bankowi nagród. Są one potwierdzeniem, że Bank rozwija się dynamicznie, działa efektywnie, warto nam zaufać i być naszym Klientem. Wartym podkreślenia jest fakt, że o przyznaniu nagród decydują twarde dane finansowe, a nie subiektywna decyzja organizatora. - powiedział Prezes Bartosz Sobiesiak.

Głównym elementem statuetki Programu Promocyjnego Mocny Bank Godny Zaufania są złączone ręce pracowników i partnerów biznesowych, tworzące mocne ogniwo gospodarki.

Instytut Europejskiego Biznesu - Institute of European Business zajmuje się analizą sytuacji finansowej firm i banków na kontynencie europejskim,  wspiera ich współpracę i wyróżnia najlepsze firmy i ich produkty.

 

 

Wróć do listy

Zapisz się do newslettera