Poznaj nowe szybkie kredyty dla Firm

Poznaj nowe szybkie kredyty dla Firm

2018-04-13 14:31:27

WOW_banner_960x212px_1

Poznaj naszą nową ofertę kredytów dla Firm i ciesz się gotówką nawet w 1 dzień!

Prowadząc firmę zapewne nie raz przekonałeś się czym jest płynność finansowa i stały dostęp do gotówki. My To wiemy, dlatego Bank Spółdzielczy w Oławie przygotował specjalną propozycję szybkich kredytów dla firm! Nasz nowy produkt pozwoli wykorzystać wszystkie szanse na rozwój firmy.

Rozwiń swój biznes z szybkim kredytem!

Kredyty oparte są na maksymalnie uproszczonej procedurze, aby kredyt był dostępny na Państwa rachunku, nawet do 100 tys zł bez zabezpieczenia. To prawdziwa rewolucja dla firm!

Twoje korzyści:
• nawet 100 tys zł bez zabezpieczenia
• szybka decyzja kredytowa
• minimum formalności
• wygoda i elastyczność

Czekasz na decyzję kredytowa tygodniami? Weź kredyt w Banku Przyjaznym Biznesowi i ciesz się pieniędzmi na rozwój firmy nawet w 1 dzień! Nasze szybkie kredyty to nawet 100 tys. zł na dowolny cel!

Nasza nowa oferta kredytów dla firm  to produkty stworzone z myślą o małych oraz niedawno powstałych Firmach. Dzięki niemu nowe przedsiębiorstwa mogą uzyskać finansowanie na realizację planów. Nie martw się o wymagane dokumenty – nasz kredyt to maksymalnie uproszczona procedura.

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w naszych placówkach.

Nowa oferta kredytów dotyczy limitu w rachunku firmowym, pożyczki firmowej, kredytu płatniczego i karty kredytowej dla firm. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu cywilnego. Warunki oferty produktu, w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji dostępne są w oddziałach Banku Spółdzielczego w Oławie. Bank podejmuje decyzję o przyznaniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny ryzyka kredytowego, uwzględniając zdolność kredytową do obsługi zobowiązania.

Wróć do listy

Zapisz się do newslettera